Saçların Neden Elektriklenir?

Saçların Neden Elektriklenir?

Saçınız kuruduğunda ve nemsiz kaldığında nem ihtiyacını havadan alır. Bu durum da saçınızın kabarmasına sebep olur. Sonbaharda yağmurdan sonra saçınız daha çok kabarıyor ve elektrikleniyor değil mi? Bu durumu önüne geçmek için saçınızı nemsiz bırakmamalı ve sürekli nem takviyesinde bulunmalısınız. Aynı zamanda çok sıcak su ile saçınızı yıkamak elektriklenmesine yol açacağı için ılık su ile yıkamanızı öneririz. 

Elbette şunu da söylemeliyiz ki kullandığınız ürünlerin içeriği kimi zaman saçınızın daha çok kabarmasına sebep olabiliyor. O yüzden bizim size önerimiz Alterna Caviar Smoothing Anti-Frizz serisi. 

Alterna Caviar Smoothing Anti-Frizz saçınızı etkileyen nem seviyesini kontrol altına almaya yardımcı olur. Gençlik etkisi ile ipeksi saçlar yaratan besleyici yağların karışımı ile formüle edilmiştir. Saç tellerini pürüzsüzleştirir, elektriklenmeyi %80 oranında azaltır ve bu etkisini 72 saate kadar korur. 

Saçlarınız mevsim değişikliklerinden etkilenmesin! Elektriklenmenin önüne geçmek için en uygun çözüm: Smoothing Anti-Frizz Serisi. 

Share with

Start typing and press Enter to search

İletişime Geç
1
Merhabalar,

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?