Modası Geçmeyen Sarı Saçlar ve Bakım Önerileri

Modası Geçmeyen Sarı Saçlar ve Bakım Önerileri

Herkes hayatında bir dönem sarışın olmak ister değil mi? Sarışın olmak birçok kadının hayallerini süsler! Ancak saç rengini korumak ve kusursuz görünmek konusunda endişeleri olduğu için belki de cesaret edemez.

Sen bir cesaret gösterdin ve saçlarını sarıya boyattın! Bu adımdan sonra saç rengini korumak ve kusursuz görünmek için hangi saç bakım ürünlerini kullanman gerektiğini ve bakım rutininin olmazsa olmazlarını senin için derledik. Şimdiden bakımlı günler ve iyi okumalar dileriz 🙂

Biliyorsunuz ki sarı saçlar söz konusu olduğunda özenli ve düzenli bakım şarttır. Özellikle saç renginizi korumak ve ilk boyattığınız gibi görünmesini istiyorsanız renk koruyucu pigmentler içeren şampuanlar kullanmalı.

Her yıkama esnasında saç kremi kullanmalı ve haftalık olarak saç bakım maskesi kullanımı ihmal edilmemelidir. Buna ek olarak parlaklık ve pürüzsüzlük sağlaması için saç bakım yağları uygulanmalıdır. Saçlarınızın kuruyup yıpranmasını engellemek için daima sarı saçların nemlendirilmesi gerekmektedir. 

Isı ve şekillendiricilerin de saçınızın var olan nemini kaybettirmesi sonucu daha da matlaştığını biliyorsunuz. Bunu engellemek adına saçınıza ısı uygulamadan önce koruyucu etkili ürünler kullanmalısınız.

Kérastase Blond Absolu serisi işlem görmüş sarı saçlarınız için mor ötesi saç bakım sağlar. İçerisinde bulunan Hyalüronik Asit ve Edelweiss Çiçeğinin birleşimi sayesinde saçları derinlemesine besler, nemlendirir ve turunculaşma karşıtı etkisiyle saçlardaki nötralizasyonu azaltır, sarı saçlar canlı ve parlak bir görünüme kavuşur.

Deneyenler çok sevdi, sen de şimdi hemen keşfet!

Sarı saç rengini uygulamadan önce bilmeniz gereken önemli bir nokta da saçlarınızın rengini açmak için uygulanan kimyasalların saçlarınıza zarar vereceğidir. Bu durumu göz önünde bulundurarak saç bakımınız için doğru ürünlere ve saç bakım maskelerine ağırlık vermeniz gerekir.

Dry Hair Blonde Koleksiyonuna göz atmayı unutma.

Randevu ve Detaylı Bilgi 

0534 850 23 80
0212 843 4357

Share with

Start typing and press Enter to search

İletişime Geç
1
Merhabalar,

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?