En Etkili Brezilya Fönü Uygulaması: Brazilian Blowout

En Etkili Brezilya Fönü Uygulaması: Brazilian Blowout

Kusursuz bağ geliştirme teknolojilerinin kullanımıyla Brazilian Blowout, kişiye özel olarak uygulanabilen pürüzsüzleştirici bakımlar ile elektriklenmeyi ortadan kaldırmak ve kütikülü düzleştirmek için saç teli çevresinde koruyucu bir protein tabakası oluşturuyor ve saçın görünümünü iyileştiriyor.  


Saç dokusunu mühürleyerek düzlüğün uzun süre korunmasını sağlar. Saçta oluşabilecek kabarıklık ve elektriklenmeleri önler. Saç renginin korunmasını sağlar.  

Brazilian Blowout uygulaması her saç tipi için uygulanabilirken düz saçı daha da düzleştirirken, dalgalı ve kıvırcık saçlarda da bukleleri daha da keskin ve belirgin hale getirir.

Brazilian Blowout işlemi 80 dakika veya daha kısa sürede uygulanmaktadır, 12 haftaya kadar da kalıcılığı olan bu işlem pürüzsüz, elektriklenmeyen saçlara kavuşmanızı sağlar. 

Brazilian Blowout işlemi için kullanılan ürünlerin içeriğinde bulunan;

Hidrolize Keratin: Saçları onarır ve besler, saçlara parlaklık ve pürüzsüzlük katar; saçların daha esnek ve güçlü olmasını sağlar.
Kakao Yağı: Yoğun nemlendirici özelliği sayesinde saçları nemlendirir.
Acai Üzümü: Saçların daha güçlü, yumuşak, parlak ve sağlıklı olmasını sağlar.
Camu Camu: İçerdiği yüksek C vitamini ile saç yapısını güçlendirir ve dış etkenlere karşı saçı korur.
Roucou Yağı: Yaşlanma karşıtı ve güçlü antioksidan etkisiyle havuçtan 100 kat daha fazla beta-karoten içeren yağ, saç dökülmesini azaltarak uzamaya yardımcı olur; saçlara ekstra yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

Yaz aylarında saçınızın uzun süre bakımlı ve ışıl ışıl olmasını istiyorsanız, Profesyonel Brezilya fönü uygulaması için sizi salonumuza bekliyoruz.   

Randevu ve Detaylı Bilgi 

0534 850 23 80
0212 843 4357

Share with

Start typing and press Enter to search

İletişime Geç
1
Merhabalar,

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?